Wewnętrzne komorowe pcv

Parapety komorowe pcv są wykonane z bardzo trwałych materiałów. Dzięki wysokogatunkowej folii okleinowej są odporne na zadrapania, uderzenia, ścieranie oraz na działanie wody, wilgoci, pary wodnej czy promieniowanie UV. Łatwość utrzymania czystości zapewnia ich odporność na domowe środki czystości. Parapety komorowe pcv cechuje wysoka wytrzymałość mechaniczna wynikająca ze stabilności profilu (kształt i wymiary).

DŁUGOŚĆ do 6000 mm
SZEROKOŚĆ od 150 mm do 600 mm (jabłoń, orzech od 200 mm do 400 mm)
KOLORYSTYKA biały, marmurek, mahoń, orzech, złoty dąb,calvados, ciemny buk.

Wewnętrzne mdf

Parapety wewnętrzne mdf są wykonane z materiału o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju. Są niezwykle trwałe, odporne na wodę i różnice temperatur. Gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie czystości.
SZEROKOŚĆ od 200 mm do 600 mm
KOLORYSTYKA biały, biały z połyskiem, perła, flamenos (nić pajęcza) srebrny, flamentos (nić pajęcza) złoty, drewnopodobne: złoty dąb, orzech włoski, mahoń, dąb ciemny, dąb naturalny,dąb bielony, amarena, macore.

Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna przeznaczona jest do montażu na starych parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych. Po zamontowaniu za pomocą kleju montażowego tworzy ze starym parapetem spójną całość nadając mu nowy i estetyczny wygląd.
SZEROKOŚĆ: 220, 270, 320, 370, 420 mm
WYSOKOŚĆ PRZYSŁONY: 60 mm
GRUBOŚĆ: 50 mm
KOLORYSTYKA: biały, marmur, buk

Aglomarmur

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru to produkt składający się w 95 % z naturalnego kamienia. Są niezwykle trwałe, odporne na zadrapania, uderzenia, ścieranie oraz na działanie promieni słonecznych.
DŁUGOŚĆ: do 3000 mm
SZEROKOŚĆ: od 150 mm
GRUBOŚĆ: 30 mm

Zamów bezpłatną wycenę!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Eko-Plast, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883)