Okna PCV – nowoczesność i estetyka

Okna z profili ALUPLAST wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w każdym szczególe geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji.

Okna z profili ALUPLAST reprezentują najwyższy stan techniki:

a) wytrzymałość
Okna z profili pcv są łatwe w pielęgnacji i praktycznie nie wymagają konserwacji. Są bardzo odporne na wpływy czynników atmosferycznych i wyjątkowo trwałe.

b) różnorodność
Możliwości nowoczesnej techniki okiennej pozwalają ją dowolnie kształtować wg upodobań inwestora lub wymogów stylu budowlanego jako tradycyjne białe okna lub w okleinach.

c) indywidualny styl
Wybór geometrii profilu, sposobu otwierania i podziału okna decyduje o jego indywidualnym charakterze. Używając profili ALUPLAST można wykonać okna o niecodziennych kształtach.

d) komfort
Okna z wielokomorowych profili ALUPLAST gwarantują, że ciepło pozostaje wewnątrz a hałas na zewnątrz pomieszczenia. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa i nadają mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę.

Zamów bezpłatną wycenę!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Eko-Plast, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883)